projekt50mm.pl

Konsultant SEO 2022

Konsultant SEO 2022

05.05.2022, 10:49

Najlepsza agencja pozycjonująca w kraju!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> Konsultant SEO http://sebastianmatysik.pl/


Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Jesteśmy SEOwcami, którzy udowadniają, że pozycjonowanie stron to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Chyba nie będzie żadną nowością, gdy powiemy, że Google jest największą i jedyną liczącą się na światowym rynku wyszukiwarką. Obliczono, że wyłącznie w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Zdumiewające, prawda?

Z kolei na naszym krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma sensu się okłamywać - chcesz by Twoi klienci mogli odnaleźć Cię w internecie? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.

Doświadczenie przede wszystkim

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma SEOwcami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Przeszło 10 lat obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich tworzenie, kampanie Google AdWords, marketing szeptany oraz prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram.

Wykonujemy każde zlecenie, nie ważne jaki jest poziom trudności. Długookresowa obserwacja rynku internetowego w Polsce oraz na świecie, dała nam możliwość opracowania własnych strategii pozycjonowania stron.

Mamy zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Bezsprzecznie robi,y najlepsze SEO w Polsce.

Reklamuj się się jak nigdy dotąd!

Zamierzasz otworzyć konto na social media?

Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Wezmą pod swoje skrzydła każdy profil, nawet ten w najgorszym stanie lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Wierz nam, wiemy co robimy. Jeśli się z nami skontaktujesz i opiszesz sytuację swojej witryny, stworzymy unikalną strategię, która pomoże Ci trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Masz wirus na stronie, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane błędy. Twoja strona znowu może zyskać na wartości i zacząć przyciągać klientów niczym magnes.

Pozycjonujemy również na rynkach europejskich!

Zajmujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnopolskim jak i zagranicznym.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy to przedsiębiorstwa działające w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i w jakim kraju działasz, SEO to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma co kryć - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego też potrzebujesz rzetelnej agencji SEO w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Pierwsza strona wyszukiwarki nie jest czymś niemożliwym do osiągnięcia!

Jaki sens zakładać stronę firmy, jeśli nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu przedsiębiorców przestało pozycjonować witryny, ponieważ działania poprzednich firm przyniosły marne efekty, a nawet pogorszyły obecną sytuację.

Jesteśmy świadomi jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego działamy tak, aby usługi, które wykonujemy, stały na jak najwyższym poziomie.

Napisz lub zadzwoń, mamy najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Jeśli się do nas odezwiesz i opowiesz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy w stanie dokonać wyceny SEO, które dla Ciebie wykonamy.

Na początku współpracy przeanalizujemy dotychczasowych pozycji w Google wraz z jej stanem.

Dzięki szerokiej palecie nowoczesnych narzędzi do analizy witryn na wielu poziomach, dojdziemy do wniosków, które pozwolą zoptymalizować i przygotować Twoją stronę do procesu pozycjonowania.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli co jest potrzebne by SEO było naprawdę skuteczne

Większość osób mających firmowe strony internetowe, że wszystko jest w porządku, jednak często nie wiedzą nic o błędach i nieścisłościach związanych z ich witrynami. Fachowcy od Search Engine Optimization podejmą działania, które sprawią, że wartość witryny wzrosną.

Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Zaplecze, jakie obecnie posiadamy Obecnie liczy już ponad 1000 domen. Posiadają one dużą wartość, dlatego masz gwarancję bardzo mocnych linków wychodzących.

Na realne wyniki naszego pozycjonowania, potrzebne są niespełna trzech-czterech miesięcy.

To optymalny okres, jaki pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO zawierający listę zaleceń związanych z tym, co zmodyfikować, by programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Sprawi to, że SEO stanie się maksymalnie skutecznie.

Odpowiednia optymalizacja jest niezbędnym procesem. Tylko te strony, które spełniają wymogi wyszukiwarki, mają szansę zająć wysokie pozycje

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij