projekt50mm.pl

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

20.09.2018, 11:57

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Festiwal ten to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce przyciąga ludzi nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które zachwycają między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów ludziom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival zapisał się na kartach historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój romans z jednym z nadmorskich miast pożegnał , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Postawione zostały trzy wspaniałe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte przyjazdu, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij