projekt50mm.pl

Zwycięstwo rezultatem cztery do jednego z beniaminkiem PKO Ekstraklasy i niesamowita dyspozycja piłkarzy popularnych Nafciarzy!

Zwycięstwo rezultatem cztery do jednego z beniaminkiem PKO Ekstraklasy i niesamowita dyspozycja piłkarzy popularnych Nafciarzy!

10.08.2022, 14:01

Na początku sezonu 2022/2023 Ekstraklasy z całą pewnością mało osób spodziewało się tego typu niespodzianki. Po pierwszych czterech pojedynkach Wisła Płock zgromadziła komplet punktów i co najciekawsze pokazuje fenomenalną formę na murawie. Oczywiście sympatycy piłkarscy zespołu z Płocka nie popadają w hura optymizm, ponieważ to jest dopiero początek tego sezonu, ale z pewnością to jest fantastyczna prognoza na kolejne tygodnie. Zwłaszcza, że w teorii lepsze zespoły znacznie gorzej zainaugurowały ten sezon i potraciły już sporo oczek. Dziennikarze sportowi po cichu dyskutują w swoich filmach o tym, że prawdopodobnie Wisła Płock posiada ambicję walczyć o tytuł mistrza Polski w sezonie 2022/2022, ale z takimi tezami lepiej się jeszcze powstrzymać. Klub trenowany przez Pavlo Stano po pierwszych czterech spotkaniach aktualnego sezonu polskiej ligi wygląda bardzo dobrze i należy mieć to na uwadze.

Początek sezonu 2022/2023 z pewnością należał do piłkarzy Wisły Płock, którzy wygrali wszystkie 4 pojedynki. W ostatniej kolejce ich przeciwnikiem była Miedź Legnica. Gracze Miedzi liczyli na pierwsze oczka w sezonie 22/23, jednakże lider PKO Ekstraklasy był dla nich bezlitosny. W końcowym rozrachunku Wisła z Płocka triumfowała wynikiem 4:1, jednocześnie umacniając się na pozycji numer jeden. Wisła z Płocka na tą chwilę jest ostatnim zespołem w polskiej lidze, który nie zaznał smaku porażki w trwającym właśnie sezonie. Tego, jak długo potrwa ta seria są zainteresowani piłkarscy kibice z naszego kraju. Nasza piłka nożna już bardzo często pokazywała nam, iż nie powinniśmy koronować mistrza kraju za szybko. o ogromnym sukcesie w polskiej Ekstraklasie z pewnością w Płocku skrycie rozmyślają, jednakże do zakończenia sezonu 22/23 jest jeszcze mnóstwo czasu. Obecny sezon w Ekstraklasie może okazać się wyjątkowy z wielu względów i trzeba to zaznaczyć. Każdy mecz choćby dlatego warto oglądać, gdyż nigdy nie można być pewnym, gdzie może trafić się niespodziewane rozstrzygnięcie.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij